wtorek, 31 grudnia 2019

IV Świąteczna Wymiana Figurkowa.

Witajcie!
     Nadszedł czas IV Świątecznej Wymiany Figurkowej, która jest organizowana w ramach 64 odsłony Figurkowego Karnawału Blogowego. W tym roku organizatorem i głównodowodzącym wymianą jest Bahior prowadzący bloga The Dark Oak.
     W IV ŚWF miałem przyjemność malować dla Piotra, podającego się w półświatku gier bitewnych jako "Pokrzyw".
     Żeby mieć choć cień szansy trafić w twoje gusta, musiałem się poratować informacjami pozyskanymi od Maniexa z Maniexite - także wiesz kogo ścigać jak co :P
     Zbierając wszystkie informacje i dostępne środki, postanowiłem zaopatrzyć Piotra w coś, co pozwoli mu ostatecznie rozprawić się z herezją w świecie WH 40K. Wyszło z tego coś takiego, czyli dziewczyna reklamująca ... ... przecinarkę Stihla ? :)

     No i jak? To był mój pierwszy model i kawałek tereny do WH40K, który pomalowałem. Mam nadzieję Piotrze, że siostrzyczka w świątecznej oprawie choć trochę przypadła Ci do gustu i będzie skutecznie zmuszać wszystkich heretyków do zmiany poglądów:) 
     Z tego miejsca życzę ci wszystkiego co najlepsze i pozdrawiam!!!!Happy Xmas!!!

2 komentarze:

  1. Fajnie ci to wyszło. Bombki dodają uroku. Szkoda tylko, że pojawiasz się na blogu kilka razy do roku. Masz tyle świetnych miniatur, które mógłbyś tu wrzucić by nacieszyć oko gawiedzi ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za miłe słowa, muszę się poprawić;)

    OdpowiedzUsuń